Menu

 У рамках вивчення дисциплін «Моделювання та оптимізація в технологіях ресторанної продукції» та «Інноваційні ресторанні технології» для магістрантів групи ТР-1-1М освітньої програми «Технології в ресторанному господарстві» факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбулося виїзне лабораторне заняття з майстер-класом у трендовому закладі ресторанного господарства «LionEspressoBar», засновник якого – наш випускник і стейкхолдер Андрій Вальчук.

Неймовірний і досвідчений фахівець барної справи Герос, який у професії з 2006 року і обожнює її, як справжній бармен вважає, що коктейлі у закладі стоять на другому місці, а перше – завжди за чудовою атмосферою спілкування і гостинності. Допомагав у проведенні заходу також наш натхненний випускник Ілля Петровський.

Детальний екскурс в секрети і тонкощі облаштування бару, нюанси менеджменту цього сегменту ринку, інструментарій бармена, сучасні техніки оптимізації процесу приготування коктейлів і навіть про винаходи хімії, які допомагають спростити роботу бармена, все це і більше дізналися наші здобувачі. Під керівництвом маестро Героса магістранти приготували індивідуальні витончені та феєричні коктейлі за барною стійкою. Практичну частину довершила демонстрація майстерності ведучого заходу. Серед зроблених коктейлів були як класичні Oldfashioned, Negroni, Knickerbocker, CloverClub, так і фірмові трендові пропозиції і розробки.

Враження і захоплення від виїзної лабораторної роботи у наших магістрантів, які були у супроводі старшого викладача кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Володимира Захарова, практичний досвід, набуті навички і особисте знайомство з трендами сфери важко переоцінити.

Колектив кафедри надзвичайно вдячний маестро Геросу, Андрієві Вальчуку та команді «LionEspressoBar», якими надзвичайно пишається, за надану можливість і натхнення. Наші викладачі не мають жодного сумніву в успішності всіх їхніх нинішніх і майбутніх проєктів та бажають не губити захоплення і запалу у роботі.