Menu

 У рамках лабораторного заняття здобувачів кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції освітнього ступеня «Бакалавр», освітньої програми «Технології харчування»  з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» відбувся майстер-клас «healthy sweets» випускниці кафедри Жанни Коробченко за участю викладачок, доценток Наталії Стукальської, Ірини Силки та асистентки Владлени Михайленко.

Сьогодні Жанна Коробченко – успішна кондитерка у Франції, яка завітала до університету, щоб поділитися досвідом по приготуванню кондитерських виробів.

Жанна зупинилася на тонкощах приготування крамблу без цукру та пшеничного борошна, отримання  менш калорійного продукту по типу «Snikers» без застосування шоколаду чи цукру.

Також випускниця кафедри впродовж майстер-класу ділилася зі здобувачами досвідом, отриманим протягом навчання та секретами особистого успіху в сфері ресторанних технологій.

Викладачі впевнені, що набутий досвід і успіх Жанни Коробченко надихнуть нинішніх здобувачів освіти на досягнення наукових і кар’єрних вершин.

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції бажає своїй випускниці подальшого творчого натхнення та здійснення всіх найзаповітніших мрій й сподівається ще не раз бачити Жанну в рідній альма-матер.