Menu

 9 вересня на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції в рамках лекційного заняття «Технології продукції ресторанного господарства» для здобувачів груп ХЧ-3-1, ХЧ-3-2, ХЧ-3-3 відбувся лекторій від нашої успішної випускниці Дарини Юрченко. Гостю запросили доцентка Наталія Стукальська та асистентка Владлена Михайленко.

Наша випускниця ще під час навчання проявляла лідерські якості, була старостою групи, багато разів займала призові місці на різноманітних конкурсах і змаганнях. Саме це допомогло їй в подальшому зайняти посаду технолога в компанії «Eat me at», яка займається виготовленням рослинного фаршу, що за смаком і текстурою максимально наближений до тваринного м’яса.

Дарина провела невеличкий екскурс в історію створення своєї компанії, поділилася секретами виробництва, згадала, як сама нещодавно була здобувачкою вищої освіти та які дисципліни знадобились їй в подальшій роботі, а в кінці подякувала викладачам своєї кафедри за безцінні знання.

Протягом лекції спікерка вела жваву дискусію зі здобувачами, чітко відповідала на поставленні запитання та ділилася своєю думкою. Наприкінці лекторію випускниця наголосила третьокурсникам, що всі дисципліни важливі, оскільки ніхто не знає, як складеться їх подальше життя та кар’єра.

Здобувачі висловили гості неймовірну кількість подяк, компліментів і побажань. Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції приєднуються до всіх побажань, зичать натхнення в професійному і особистому розвитку, а також чекають на нові зустрічі у Альма-матер.