Menu

15 травня студенти нашого факультету зібралися у лабораторії-ресторані «Фундуклєєвський трактир», щоб зіграти у психологічно-інтелектуальну гру «Мафія».

Мафія – салонна командна психологічна рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості. Зав’язка сюжету: мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити у в’язницю всіх до одного мафіозі. У відповідь мафія розпочинає війну.

Приймали участь у грі не тільки любителі-профі, а й першокурсники-новачки та навіть викладачі. Гра проходила під супровід живої музики, піаніно. Все було дисципліновано та за правилами, однак це не заважало веселитись. Такого роду заняття дуже здружнюють колектив, дають позитивний настрій та вчать добре розбиратись у поведінці оточуючих. Всі учасники отримали масу задоволення від проведеного часу разом!

Чим являється Мафія для нас? Можливістю побути серед однодумців, які тебе підтримають, розвиватися та знайомитися з новими людьми. Знаходити нових друзів та виражати себе!