Menu

 У рамках лекційних занять із дисциплін «Технології продукції ресторанного господарства» і «Проєктування та дизайн закладів ресторанного господарства» відбувся лекторій від співвласника компанії «Дідо Джозеф» Андрія Свірського. Модераторами зустрічі були доцентка кафедри технології  ресторанної і аюрведичної продукції Віра Зуйко, старша викладачка Олена Матиящук та асистентка Владлена Михайленко. Зустріч організована для потоку четвертого курсу спеціальності 181 «Харчові технології».

Лектор поділився зі здобувачами досвідом щодо відкриття власної справи, детально розповів про плюси та мінуси ведення фермерського господарства в Україні, зокрема про перешкоди для здійснення цього виду діяльності, також зупинився на нормативних документах, необхідних для відкриття власної справи, особливо тих, що стосуються обігу харчових продуктів. Також гість зробив акцент на факапах, які спіткали компанію в перших рік існування, оскільки вважає, що краще вчитися на чужих помилках, ніж на своїх, тож, сподіваємося наші майбутні ресторатори не повторять ті ж помилки при відкритті своєї справи. Ще спікер розказав про вимоги щодо планування та розміщення ферми, оптимальні кліматичні й географічні умови для вирощування равликів, зосередився детально на морфологічній будові равлика, класифікації та їх харчовій цінності.

Протягом лекторію Андрій Свірський підтримував активну комунікацією з аудиторією, ґрунтовно, з візуалізацією відповідав на запитання здобувачів.

Лектор у кінці зустрічі зазначив, що відчувається дефіцит висококваліфікованого персоналу на ринку праці в Україні нині та мотивував бакалаврів щодо продовження навчання в магістратурі.

Колектив кафедри вдячний Андрію Свірському за теплу, мотивовану й креативну зустріч і зичить, щоб усі задуми та мрії обов’язково здійснилися.