Menu

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи, які є членами Асоціації Індустрії Гостинності України, активно беруть участь у заходах від професійного об’єднання і нетворкінгу із професіоналами.

Серед останніх освітніх івентів – презентація аналітичного звіту «Культурний туризм Приазов’я: стан, виклики та стратегії». Проєкт здійснюється за підтримки Українського Культурного Фонду.

Наші викладачі дізналися про дослідження сучасного стану, викликів, перспектив розвитку культурного туризму Приазов’я, нову методологію досліджень дестинацій культурного туризму, удосконалення інструментів промоції та вироблення ефективних стратегій сталого розвитку культурного туризму у розрізі основних п’яти дестинацій (Бердянськ, Генічеськ, Кирилівка, Маріуполь, Мелітополь).

Результати аналітичного звіту сформовані за результати глибинних інтерв’ю та опитувань фокус-груп у складі Лідерів громадської думки секторів культури і туризму національного рівня і місцевих експертів секторів культури і туризму Приазов’я.

Кафедра готельно-ресторанної справи дякує Асоціації Індустрії Гостинності України за нетворкінг із професіоналами галузі й можливість долучитись до обговорення досліджень сучасного стану, викликів та тенденцій індустрії гостинності.