Menu

 На кафедрі туристичного та готельного бізнесу відбулася онлайн-зустріч із тревел-блогеркою, засновницею і кураторкою агенції з гастротуризму «Trails and Wines • თრეილს ენდ ვაინს» та cпівавторкою путівника «Vinologue Georgia» Дар’єю Холоділіною (Грузія).

Конференція була присвячена розвитку туризму в Грузії, а також безпосередньо знайомству зі світом грузинського вина та гастротуризмом, оскільки Дар’я спеціалізується на організації саме таких «смачних» турів.

Професіоналізм спікерки, її захопленість своєю роботою, готовність поділитися своїми знаннями щодо тонкощів кожного з непростих етапів народження грузинського вина і розповідати про це нескінченно, викликають бажання відразу ж складати валізи і летіти до Грузії.

Кахеті, Імереті, Картлі, Гурія, ртвелі, квеврі, супра, мукузані, цинандалі, помаранчеве вино – якісь із цих назв і термінів викликають спогади, інші закликають дізнатися, розібратися, спробувати.

А ще йшлося про те, як цифровий формат увійшов в життя тих, хто працює з вином у Грузії, як міжнародний винний туризм страждає від закритих кордонів, про просування винних турів у форматі віртуальної реальності і проведенні онлайн-дегустацій у партнерстві з імпортерами грузинського натурального вина в Швейцарії, Німеччині, Франції та Голландії. І ще стає особливо зрозумілою важливість і перспективність організації і проведення винних турів в Україні.

Учасники зустрічі вдячні гості за цікаву розповідь й сподіваються на подальшу співпрацю. А поки що Дар’я Холоділіна запрошує всіх на гастрономічну подорож до Грузії https://www.facebook.com/trailsandwines/.